Palet Yağ Yedek Parça Güngören

Palet Yağ Yedek Parça Güngören

Palet Yağ Yedek Parça Güngören

Koşu Bandı paleti denince aklımıza gelen ilk şey kullanıcının üzerinde yürüdüğü veya koştuğu sert plastik ya da kauçuk yüzeydir. Koşu bandında lastiği farklı markalara göre pek çok desende ve kalınlıklarında değişken gösterebilir. Elektronik sistemi ve motoru etkileyebilen, sistemin sorunsuz çalışması için önem arz eden aşınabilen bir parçadır.Koşu bandı kayışı, koşu bandı paleti, koşu bandı bantı, koşu bandı lastiği, koşu bandı kemeri,koşu bandı plastiği ve koşu bandı yürüme/koşma paleti olarakta adlandırılır.
KOŞU BANDI VE YEDEK PARÇALARI
Koşu Bandı ve kondisyon aletleri elektronik ve manuel parçalar: Her türlü elektronik ve manuel parçaları servisimiz tarafından tamir edilir veya yenisi ile değiştirilebilir.
Koşu Bandı zemin/plastiği Değişimi: Koşu bandınızın hasarlı plastiği değiştirerek ilk günkü gibi sessiz ve sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Beyin Sürücü Kartı: Eskimiş ve bakılmamış motor ve yağsız kullanılan koşu bandı plastiği yüzünden yanan sürücü kartları tamir edilir.
Koşu Bandı Merdanesi/Silindir: Koşu bandının sesli ve sıkınıtılı çalışmasının bir numaralı etkisi rulmanlardır. Rulmanlar eskidikçe koşu bandıda sesli çalışır. Servisimiz rulmanları tamir eder ve yenisiyle değiştirir. Sente ayarı bozulan silindirler ayarı yapılır veya yenilenir.
Koşu Bandı Motoru: Motor koşu bandınızın en önemli parçasıdır ve daima çok iyi durumda olmalıdır. Sıkıntılı ve zamanla eskimiş motorlar yenisi ile değiştirebiliriz.
Koşu Bandı Silikon Yağı: Koşu bandında olmazsa olmaz olan koşu bandı silikon yağı,her bir yılda bir değiştirilir.Eğer zamanı gelen koşu bandı silikon yağı değiştirilmezse yağlanmayan koşu bandının ömrü en kısa zamanda biter.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.