İstanbul Kâğıthane Koşu Bandı Bant Palet Değişimi

İstanbul Kâğıthane Koşu Bandı Band Palet Değişimi

İstanbul Kâğıthane Koşu Bandı Bant Palet Değişimi

İstanbul Kâğıthane Koşu Bandı Tamiri

Ataşehir Koşu bandı bakımını iki başlık altında inceleyebiliriz. Kullanıcı tarafından yapılması gereken bakımlar ve teknik servis veya bir profesyonel tarafında yapılacak tamiridir.

Koşu Bandı İçin Yapılacak Bakım

Koşu bandında kullanıcı tarafından yapılması en önemli bakım ve onarımlar, yağlama bakımı ve onarımıdır. Koşu Bandı bandının veya plastiğinin altındaki zeminin üzerine sürülen koşu bandı yağı cihazın çok daha rahat çalışmasını sağlayarak tüm sistemi korur ve cihazın ömrünü uzatır. Periyodik olarak yapılması gereken bu bakım (ortalama 10 kullanım saatinde bir) koşu bandının motor, sürücü kartı ve bant zemini parçalarını direk olarak etkilemektedir.

İstanbul Kâğıthane Koşu Bandı Teknik Servis Bakımı

Ev Tipi Koşu Bandınız var ise aşağıda belirtilen periyodik bakımlar koşu bandınızın ömrünü uzatır. Bu periyodik bakımları yapmanızı ve/veya yaptırmanızı ısrarla tavsiye ediyoruz.

Günlük Kullanım (Haftada 6 saat ve fazlası) 1 Yılda 1 Defa,

Minumum Kullanım (Haftada 2 saat ve 2 saatten az) 16 Ayda 1 Defa,

Pasif Kullanım (Haftada 2 saat ve 2 saatten az) 2 Yılda 1 Defa,

Ticari Amaçla Kullanılan Koşu bantları için ;

Salon Tipi toplu kullanım alanları 1 yılda 2 defa bakım yaptırılması cihazınızın daha verimli, sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.